Czwartek, 29 lutego 2024

Jaką firmę produkującą klimatyzatory wybrać?

6 listopada 2022

Jaką firmę wybrać do montażu klimatyzatora? I jakimi wytycznymi najlepiej kierować się przy wyborze tego typu urządzenia. Co, poza jego marką, jest ważne i może zadecydować o ostatecznej decyzji lub ją zepsuć. W naszym najnowszym wpisie na blogu przedstawiamy aktualnie dostępne marki klimatyzatorów.

Jaką firmę klimatyzatora wybrać? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiednią firmę klimatyzacyjną.

Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, którą firmę wybrać, jeśli chodzi o wybór firmy klimatyzacyjnej. Podczas zakupów klimatyzatorów należy wziąć pod uwagę powierzchnię i liczbę pomieszczeń, w których urządzenie będzie używane, budżet, specjalne preferencje, efektywność energetyczną, wydajność chłodniczą i możliwości grzewcze. Przed zakupem lub e-zakupem możesz również zdecydować, czy klimatyzator będzie zamontowany na stałe (np. ścienny czy podłogowy). Z tymi informacjami łatwiej będzie podjąć ostateczną decyzję o zakupie.

W naszych zasobach znajdują się dwa rodzaje urządzeń: klimatyzacja split i multisplit. Który z nich jest najlepszy? Klimatyzator typu split to najlepszy wybór, jeśli potrzeby w zakresie klimatyzacji dotyczą tylko jednego pomieszczenia. Multisplit to lepsza opcja do chłodzenia większych pomieszczeń, od 5 do 9 jednocześnie.

Którą firmę produkującą klimatyzatory powinienem wybrać? Dowiedz się więcej o dostępnych opcjach

Klimatyzator jakiej firmy wybrać? Sprzęt marki Gree jest najbardziej popularnym wyborem wśród naszych klientów. Marka ta oferuje zwycięskie połączenie wysokiej jakości, wydajności i ceny, która jest przystępna dla każdego. Według szacunków, co trzeci klimatyzator na świecie został wyprodukowany w fabryce Gree. Marka ta jest dobrze znana w Polsce z racji swojego 17-letniego istnienia. Przez lata zdobyła zaufanie i uznanie.

Klimatyzatory Gree występują w różnych rozmiarach, nadają się zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Wiele polskich domów, mieszkań i biur korzysta z rozwiązań tej firmy. Wszystkie łączy kilka wspólnych cech: niski poziom hałasu, niezawodność i najwyższa klasa energetyczna A++/A++, minimalne zużycie energii, estetyczne linie, intuicyjne sterowanie (za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej). Klimatyzatory Gree otrzymały pozytywną recenzję i Atest Higieniczny PZH. Oznacza to, że urządzenia z portfolio marki nie mają negatywnego wpływu na środowisko i zdrowie człowieka.

W ofercie posiadamy klimatyzatory innych producentów, a także jednostki Gree. Dużą popularnością cieszy się model ścienny od Xiaomi, podobnie jak LG. Klimatyzator Xiaomi może być sterowany zdalnie z aplikacji mobilnej i może chłodzić lub ogrzewać do 35 metrów kwadratowych. Posiada również funkcję grzania. Linia LG Deluxe wyróżnia się cichą pracą (19-42 decybeli) i niskim zużyciem energii (są w klasie A++).

Jaką firmę produkującą klimatyzatory wybrać?

Służymy pomocą w doborze odpowiedniego urządzenia do domu lub podnajmowanej powierzchni biurowej. Nasi konsultanci służą fachowym doradztwem i pomocą w doborze odpowiedniego klimatyzatora dla każdego klienta.